تبلیغات

 

 

محصولات ویژه بانوان

آموزش آیروبیک به زبان فارسی

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم به خط نستعلیق


بسم الله الرحمن الرحیم به خط نستعلیق

MAULANA HOUSE
او به ع شمعهای آتشی است. می نماید آتش و جمله خوشی است .. دربالای مدخل حرم مولانا به خط خوش نستعلیق برروی تابلویی نوشته شده«یاحضرت مولانا». 1ـ بسماللهالرحمنالرحیم و به نستعین والعاقبةللمتقین و لا عدوان الی علیالظالمین.
چند تا " بسم الله الرحمن الرحیم " قشنگ به صورت ویکتوری تحت کرل
خط نستلیق " کشیده نوشتن فونت ایران نستعلیق " " نمونه بسم الله نستعلیق " "WORD الله الرحمن الرحیم " ع WORD "بسم الله الرحمن الرحیم خط معلا" "بسم الله شده و این آدم رو به شک می اندازه که کارها از روی ع توسط کارل به صورت وکتور
نستعلیق
تعداد قابل توجهى از قطعاتى که به ‏خط نستعلیق از میرزا غلام‏رضا به‏جا مانده . است و افاضه خداوند در آغاز هر یک از این سوره‏ها بسم الله الرحمن الرحیم است. .. و در ادامه کلمات مصراع اول خوانده شود و می چکد بر ع به مصراع دوم برگردد.
AFTABGARDAN - با هاله نور، بر روی فیلم خود بنویسید!
مثلا بنویسید "بسم الله الرحمن الرحیم" و افکتی به این TITLE اعمال کنید که تک تک حروف این اجرا کنید، در غیر این صورت، به مقالات قبلی (از جمله: نوشتن با خط نستعلیق بر روی فیلم) این ع را نیز با فرمت PSD و با نام TITLE2 ذخیره کنید.
رخنه ویروس آثار جعلى به گنجینه ها
نمایشگاه «استادان بزرگ خط نستعلیق» که در۱۷ تیرماه امسال و با نمایش ۵۸۵ اثر در داوران خط نستعلیق به جاى آن یک پوستر چاپى و بزرگ شده بسم الله الرحمن الرحیم با شاید نوعى فتوکپى رنگى یا ع است که روى آن را با مرکب رونویسى کرده اند.
گردهمایی مکتب اصفهان
شدن خط کوفی شد و نیز میدانیم که از ترکیب آن با تعلیق خط نستعلیق پدید آمد. می خورند، به طوری که شاید بتوان مثلاً بسم الله الرحمن الرحیم را به خط ثلث با 50 اولین وجه تمایز خط نسخ آن است که بر ع خط ثلث، به ندرت یک حرف یا کلمه
روزنامه ایران87/7/3: رخنه ویروس آثار جعلی به گنجینه ها
موضوع راهیابی برخی آثار غیراصیل و جعلی به این نمایشگاه بزرگ ، در ایام برپایی خط نستعلیق به جای آن یک پوستر چاپی و بزرگ شده بسم الله الرحمن الرحیم با است، شاید نوعی فتوکپی رنگی یا ع است که روی آن را با مرکب رونویسی کرده اند.
سنگ نوشتهها، راویان راستین تاریخ ایلام
نوع خط نستعلیق برجسته و با تداخل حروف به لحاظ فضای محدود کتیبه است و شباهت در ابتدای سنگ نوشته آیه " بسم الله الرحمن الرحیم " و سپس شعری با چهار مصرع

+ نوشته شده در  سه شنبه سی و یکم فروردین ۱۳۸۹ساعت 15:37  توسط نوید  |